Yelken Bayrak

Yelken Bayrak Özellikleri

Yelken bayrak işletmeler için kullanım alanı oldukça esnek, uygun fiyatlı ve dikkat çekici bir reklam ürünüdür. Suya dayanıklı, yıkanabilir raşel kumaş üzerine dijital baskı yapılarak üretilen yelken bayraklar esnek direği ve bidonu ile takım olarak satılmaktadır. Belirli bir yere sabitlenmek zorunda olmayan yelken bayraklar tabela avantajı düşük işletmeler için bilinirlik sağlarken tabela avantajı yüksek işletmeler içinse kampanya duyurusu, indirim, tanıtım gibi bir çok konuda tercih edilen bir reklam ürünüdür.

Yelken Bayrak Kurulumu

Yelken bayrak montajı oldukça kolaydır, ilk defa yapıyor olsanız da hiçbir yardım almadan çok kısa süre içerisinde tek başınıza kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yelken bayrak bidonunda tıpa bulunmaktadır. Buradan içerisine su doldurup ağırlık yapmasını sağlayabilir, kullanmak istemediğiniz zamanlarda rahatlıkla boşaltabilirsiniz. Direk bölümü birbirine geçmeli 3 parçadan oluşmaktadır, kolaylıkla taşımanızı ve yer kaplamadan saklayabilmenizi sağlar. Bayrak bezini değiştirmek istediğinizde bidon ve direği yeniden almadan sadece bez siparişi verebilirsiniz.

Yelken Bayrak Ölçüleri ve Tasarımı

Yelken bayraklar, 75x200 cm - 75x250 cm - 75x300 cm - 90x300 cm - 100x400 cm ölçülerinde üretilebilmektedir. Reklam bayrağı olarak da bilinen ürünün bir de damla bayrak ya da olta bayrak olarak bilinen modeli vardır, tüm özellikleri aynı olan iki ürün sadece görsel açıdan değişkenlik gösterir. Dijital baskı yapıldığı için renk sınırı yoktur, yelken bayrak tasarımında kısıtlı ve sabit olmayan bir alan olduğu için biz müşterilerimize çok uzun ve karışık cümleler yazılmasını tavsiye etmiyoruz. Tasarım ekibimizden her zaman ücretsiz, profesyonel destek alabilirsiniz.

tasarım

Etiketler

yelken bayrak, yelken bayrak baskı, yelken bayrak direği, yelken bayrak bidonu, logolu yelken bayrak, yelken bayrak tasarımları, yelken bayrak modelleri, yelken bayrak ölçüleri, yelken bayrak tasarımları, yelken bayrak fiyatları, yelken bayrak takımı
 • Mehmet Demircan
  Tasarım konusunda profesyonel arkadaşlar, ilginiz için teşekkür ederim.
  Mehmet Demircan
  Can Alüminyum
 • Ahmet Şık
  Ekonomik fiyatlar, güvenilir firma.
  Ahmet Şık
  Ova Sürücü Kursu
 • Cihan Sarıduman
  3 yıldır işlerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim alıyorum teşekkürler.
  Cihan Sarıduman
  Derya İletişim