Kargo Poşeti

Neden baskılı kargo poşeti kullanmalısınız?

Günümüzde neredeyse her sektörden küçük, orta ve büyük firmalar yurt içi ve yurt dışı e-ticaret satışı yapıyor. Henüz başlamamış olanlar ise internet satışı yapmak için hazırlanıyor. E-ticarette müşterileriniz ile bağlantı kurduğunuz satış kanalınız, diyaloğunuz ve ürün kaliteniz kadar kargo süreci ve şeklide önemlidir. Olumlu ya da olumsuz geri bildirimlerin anında binlerce kişi tarafından görüldüğünü düşünürsek tüm bu süreçlerin firmalar için ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Müşterinize verdiğiniz değer ve onların gözünde oluşturmak istediğiniz kurumsal firma profilini yansıtmanın en kolay yolu firmanıza özel logo baskılı kargo poşeti, kutu vb. ambalaj malzemeleri kullanmanız olacaktır.

E-ticaret yapan girişimcileri, küçük ve orta ölçekli firmaları desteklemek adına düşük adetlerde küçük boy kargo poşeti ve büyük boy kargo poşeti üretimi yapıyoruz. Sektörde alışılagelmiş standartları değiştirerek ihtiyacınız kadar ürün almanıza ve başlangıç maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşük tutmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ayrıca geliştirdiğimiz düşük adetlerde kargo poşeti imalatı sisteminde klişe ücreti de almıyoruz. Her yeni siparişinizde farklı bir tasarım isteyebilir, çalışmanızın istediğiniz kısmında değişiklik yapabilirsiniz. Kargo poşeti tasarımı konusunda uzman ekibimizden ücretsiz tasarım desteği alabilirsiniz.

Beyaz kargo poşeti ve siyah kargo poşeti üzerine istediğiniz baskı rengini seçebilirsiniz. 1.kalite hammadde kullanılarak ürettiğimiz kargo poşetlerinin kapak kısmı yapışkanlıdır, ürününüzün müşterinize güvenle ulaşmasını sağlar. Kargo poşeti fiyatları kullanılan malzeme özelliklerine, üretim miktarına, poşet ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Kargo poşeti toptan fiyat listemiz için bize ulaşabilirsiniz.

tasarım

Etiketler

kargo poşeti, baskılı kargo poşeti, logo baskılı kargo poşeti, firma baskılı kargo poşeti, büyük boy kargo poşeti, toptan kargo poşeti, ekonomik kargo poşeti, kargo poşeti fiyatları, e-ticaret kargo poşeti, kargo poşeti boyutları, kargo poşeti imalatı, kargo poşeti fiyatları
 • Mehmet Demircan
  Tasarım konusunda profesyonel arkadaşlar, ilginiz için teşekkür ederim.
  Mehmet Demircan
  Can Alüminyum
 • Ahmet Şık
  Ekonomik fiyatlar, güvenilir firma.
  Ahmet Şık
  Ova Sürücü Kursu
 • Cihan Sarıduman
  3 yıldır işlerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim alıyorum teşekkürler.
  Cihan Sarıduman
  Derya İletişim