Branda Afiş

Branda afiş kullanım alanları

Kampanya, etkinlik duyurusu yapmak, gayrimenkulünüzü kiralamak ya da satmak, süreli indirimler uygulamak, parti ve doğum günleri gibi bir çok nedenle afiş yaptırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Afişler kağıt, folyo, bez ve vinil branda olarak yapılabilir.

Sık kullanılan afiş ölçüleri

A4 21x30 cm
A3 30x42 cm
25x35cm
35x50cm
50x70 cm
70x100cm
100x150cm

Afiş standart bir ürün değildir, kullanım alanına göre istediğiniz ölçüde hazırlanabilir. Dijital baskı tekniği ile kalıp maliyeti olmadan üretilen afişler canlı renklerle fotoğraf baskısı kalitesinde istediğiniz adette ve kısa sürede üretilebilir.

Afiş tasarımı

Sizlere ihtiyacınız olan tüm ürünleri kalite standartlarından ödün vermeden ulaştırmak için malzeme seçimini özenle yapıyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi afişlerde de 1.kalite malzeme kullanıyor, yüksek çözünürlüklü dijital baskı yapıyoruz. Üretim ve tasarım ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda, tasarım ekibimizden her zaman ücretsiz, profesyonel destek alabilirsiniz.

tasarım

Etiketler

Branda, baskılı branda, dijital baskı branda, branda afiş, satılık branda, kiralık branda, satılık branda afiş, kiralık branda afiş, satılık afiş, kiralık afiş, emlak brandası, emlak satılık afiş, emlak kiralık afiş, doğum günü afişi, parti afişi, doğum günü afiş örnekleri, doğum günü branda afiş, doğum günü afişi büyük boy, doğum günü afiş yazıları, konser afiş, etkinlik afişi
 • Mehmet Demircan
  Tasarım konusunda profesyonel arkadaşlar, ilginiz için teşekkür ederim.
  Mehmet Demircan
  Can Alüminyum
 • Ahmet Şık
  Ekonomik fiyatlar, güvenilir firma.
  Ahmet Şık
  Ova Sürücü Kursu
 • Cihan Sarıduman
  3 yıldır işlerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim alıyorum teşekkürler.
  Cihan Sarıduman
  Derya İletişim